Personeel

(17)

Skoolhoof:
Hotzé Hugo

Kwalifikasies:
B.Ed Honneurs

Epos:
hoof@laerskooldrakenstein.co.za

STAFF , KLEIN , M_ Export Students(1)

Graad RR:
Merencia Klein

Kwalifikasies:
ECD


Epos:
merencia@laerskooldrakenstein.co.za

STAFF , MAASS , R._ Export Students(1)

Graad R (1):
Ronel Maass

Kwalifikasies:
Onderwysdiploma


Epos:
ronelm@laerskooldrakenstein.co.za

STAFF , VAN DER MERWE , M._ Export Students(1)

Graad R (1):
Marichen van der Merwe

Kwalifikasies:
B.Ed Grondslagfase


Epos:
marichenvdm@laerskooldrakenstein.co.za

(1)

Graad 1A:
Soekie du Plessis

Kwalifikasies:
HOD Jnr Primêr


Epos:
soekiedp@laerskooldrakenstein.co.za

(2)

Graad 1B:
Eldri Neethling

Kwalifikasies:
HOD Grondslagfase
B.Ed Grondslagfase

Epos:
eldrin@laerskooldrakenstein.co.za

(3)

Graad 2A:
Lumari Bruwer

Kwalifikasies:
B.Ed  Grondslagfase


Epos:
lumarib@laerskooldrakenstein.co.za

(4)

Graad 2B:
Esmerelda Fredericks

Kwalifikasies:
HOD, DSRO


Epos:
esmerelda@laerskooldrakenstein.co.za

(5)

Graad 3A:
Karien Keown

Kwalifikasies:
B.Ed Grondslagfase

Epos:
karienk@laerskooldrakenstein.co.za

(6)

Graad 3B:
Andrea Voigt

Kwalifikasies:
B.Ed Grondslagfase

Epos:
andreav@laerskooldrakenstein.co.za

(7)

Graad 4A:
Melanie Wolhuter

Kwalifikasies:
B Prim (MBK)

Epos:
melaniew@laerskooldrakenstein.co.za

(8)

Graad 4B:
Anelda Coetzee

Kwalifikasies:
B.Ed ISF

Epos:
aneldac@laerskooldrakenstein.co.za

(9)

Graad 5A:
Rian Rautenbach

Kwalifikasies:
B.Ed ISF


Epos:
rrautenbach@laerskooldrakenstein.co.za
sport@laerskooldrakenstein.co.za

(10)

GR 5B:
Dean Schwartz

Kwalifikasies:
B.Ed ISF


Epos:
deans@laerskooldrakenstein.co.za

(11)

Graad 6A:
Jaco van Deventer

Kwalifikasies:
B.Ed ISF


Epos:
jacovd@laerskooldrakenstein.co.za

(12)

Graad 6B:
Ruben du Plessis

Kwalifikasies:
B.Ed ISF


Epos:
rubendp@laerskooldrakenstein.co.za

(13)

Graad 7:
Nelius Rossouw

Kwalifikasies:
HOD; BA; B Ed


Epos:
nrossouw@laerskooldrakenstein.co.za

(14)

Kuns, Musiek en Kultuur:
Elizanne van Straaten

Kwalifikasies:

B.Ed ISF


Epos:
elizannevs@laerskooldrakenstein.co.za

(15)

SGOS Snr:
Julia Joubert

Kwalifikasies:
B.Prim Ed
DSO (RO)

Epos:
juliaj@laerskooldrakenstein.co.za

(16)

SGOS Jnr:
Delani Costa

Kwalifikasies:
B.Ed Grondslagfase


Epos:
delanic@laerskooldrakenstein.co.za

WhatsApp Image 2022-04-07 at 9.44.32 AM

Finansies:
Liesl Oosthuizen

Kwalifikasies:

BCom – Finansies


Epos:
finansies@laerskooldrakenstein.co.za

(19)

Admin Leerderadminisstrasie:
Elnette van der Bank



Epos:
admin@laerskooldrakenstein.co.za

(20)

Admin & Bemarking:
Nicole Heugh




Epos:

bemarking@laerskooldrakenstein.co.za

STAFF , CLAYTON , A._ Export Students(1)

Graad R Assistent:
Abby-Gail Clayton

Kwalifikasies:
Studeer
Epos:
aclayton@laerskooldrakenstein.co.za

(22)

Grondslagfase Assistent:
Elshinette Esterhuizen

Kwalifikasies:
Studeer

(23)

Grondslagfase Assistent:
Megan Philander

Kwalifikasies:
Studeer

Tydverdryf:
Fliek, kuier, slaap

(30)

Grondslagfase Assistent:
Tanika Troutmann

Kwalifikasies:
Student

Tydverdryf:
Avonture, musiek, kuier saam met vriende

WhatsApp Image 2022-04-07 at 9.44.31 AM

Nasorghoof:
Hannepie Smit

Tydsverdryf:
Buitelewe

Epos:
nasorg@laerskooldrakenstein.co.za

(31)

Nasorg:
Lizel Heunis

Tydsverdryf:
Tyd saam met familie en goeie vriende

(24)

Werker:
Roos Monroe

Tydsverdryf:
Hekel en brei, onthaal

(25)

Werker:
Wilcorene Dialy

Tydsverdryf:
Sing, musiek, dans, eet

(26)

Werker:
Donny Williams

Tydsverdryf:
Buitelewe

(27)

Werker:
Aby Allies

Tydsverdryf:
Dans

(28)

Werker:
Valentine Zengeya

Tydsverdryf:
Basketbal, Sokker

(29)

Terreinbestuurder:
Tim Febb

Tydsverdryf:
Sing, dans, bediening, kinders grootmaak

Epos:
tim@laerskooldrakenstein.co.za